- 02.10

Austra wraca do Warszawy!

Aktualizacja: Z przykrością informujemy, że ze względu na niejasną sytuację pandemiczną i obostrzenia dotyczące podróżowania Austra zdecydowała się odwołać jesienne koncerty w Europie.
Tym samym nie odbędzie się także koncert w Warszawie zaplanowany na 2 listopada 2021. Koncert jest odwołany, nie będziemy ogłaszać nowej daty.
Bilety prosimy zwracać w miejscu zakupu. Bardzo przepraszamy za niedogodności.

—————-

Austra wraca do Warszawy – 20 maja zagra koncert w klubie Niebo.

Nowy krążek Kanadyjki poprzedza singiel “Risk It”, pierwszy nowy utwór od czasu znakomitego albumu “Future Politics” z 2017 roku. “Myślę, że to piosenka wyrażająca lęk przed byciem zbyt czułym, podatnym na zranienie” – mówi Jasmin Mozzafari, autor teledysku do “Risk It”.
Katie Stelmanis, która jako nastolatka uczyła się klasycznego operowego śpiewu założyła zespół z przyjaciółką ze szkolnych czasów Mayą Postepski (znaną także z projektu Trust), która zaraziła ją fascynacjami ze świata muzyki elektronicznej i techno / electro. Przez ostatnią dekadę Austra zyskała światową popularność dzięki doskonałej fuzji electro-popu, mrocznego, nieco gotyckiego, glamour i estetyki queer.

https://www.biletomat.pl/koncerty/austra-warszawa-9104/
https://going.pl/austra
https://www.eventim.pl/Austra
https://www.ticketmaster.pl/event/austra-bilety/16759

zobacz także